Про жіночі сумки написано незліченну кількість матеріалів, а як бути з чоловічими? Якими вони повинні бути, як їх правильно обрати та до яких речей вони будуть пасувати? Єдиних чітких правил щодо того, якою має бути чоловіча сумка не існує.

Обійтися без такого аксесуару сучасному чоловіку неможливо. Адже потрібно носити з собою безліч необхідних дрібниць – ключі, окуляри, телефон, павербанк, зарядний пристрій, гаманець, документи, парасольку. Критерії за якою сильна стать обирає аксесуар різні. Хтось звертає увагу на велику місткість, хтось на модні моделі, комусь важливо, щоб сумка була зручна. Дехто намагається знайти золоту середину – універсальну модель, яку можна носити щодня, а також доречно взяти на урочистий захід.

 

Види чоловічих сумок

Існує декілька типів класифікації. За способом носіння виділяють великі, малі, горизонтальні, вертикальні, з ременем через плече, з ручками. В багатьох моделях є ручки, але будемо чесні, руки втомлюються від щоденної носки. Великі моделі добрі тим, що у них можна помістити багато речей, в тому числі документи у форматі А4. Крім цього, такі моделі виглядають стильно і добре пасують до ділового одягу. Маленькі ж сумки підходять, якщо вам необхідно мінімум речей, але кишень не вистачає. Вертикальні планшети ідеальні, якщо ваша робота пов’язана з паперовими документами, які необхідно з собою носити. Горизонтальні варіанти більш місткі та можуть бути використані для будь-яких цілей. Довгий ремінь робить їх використання зручним, лишаючи руки вільними і підвищуючи вашу мобільність.

За дизайном та призначенням виділяють:

  • «Листоноша». Даний тип з самого свого виникнення був призначений для перенесення кореспонденції, але зовнішній вигляд так сподобався чоловікам, що «листоноша» перекочувала в цивільне життя. Такі моделі мають кришку-клапан, ремінь через плече (ручки не передбачені), багато внутрішніх відділень та зовнішні накладні кишені.
  • Портфель. Класичний варіант, який чудово пасує для класичного одягу та стає вибором ділових людей. У нього вмістяться всі необхідні папери, а також ноутбук, який можна розмістити у спеціальному відділі.
  • Планшет. Це різновид месенджера, але його пошив суто горизонтальний. Завдяки чому він достатньо місткий, проте не втрачає свою компактність.
  • Сумки для ноутбуків. Дуже схожі на вищеописані портфелі, але їх дизайн більш простий, тому вони не виглядають так презентабельно, але більш зручні в щоденному використанні.
  • Барсетки. Вони схожі на портфелі, але значно меншого розміру. Мають міцний каркас та декілька відділень для різних дрібниць.
  • Поясні сумки. Невеличкі моделі у спортивному стилі. Ідеально підійдуть для тих, хто не носить із собою багато речей, але не бажає ходити з переповненими кишенями.
  • Клатч. Так-так, більшість сприймають цей різновид сумки як суто жіночий. Проте це міф. Чоловіки обирають невеликі пласкі клатчі, щоб доповнити свій образ. Такий варіант стильний, яскравий, але водночас лаконічний.
  • Рюкзаки. Сучасні моделі рюкзаків-трансформерів можуть слугувати наплічником і легко перетворитися в сумку. Тренд на такі моделі набуває популярності останні 2 роки.
  • Дорожня сумка. Це місткі об’ємні аксесуари, які підійдуть для тих, хто часто подорожує, їздить у відрядження. Великий вибір моделей дозволяє комбінувати їх з класичним одягом і зі стилем casual.

 

Матеріали

Це важливий критерій для вибору сумки. Існують такі варіанти:

  • Шкіра та шкірозамінник. Матеріал має хорошу жорсткість, він підійде для зберігання документів. Виглядає стильно, але коштують такі моделі дорожче.
  • Тканина. Матеріал дозволяє сумкам добре тримати форму, захищає їх від бруду та забезпечує міцність. До того ж, тканина досить легка. Та й колірні рішення можуть бути різноманітні. Однак, цей варіант вважається неформальним і більше підійде для повсякденних справ.
  • Поліестер. Практичний матеріал, який добре виглядає, зносостійкий, а моделі, пошиті з нього коштують недорого.
  • Замша. Матеріал виглядає ефектно та підкреслить незвичайний смак власника, виділяючи його з натовпу. Але він потребує особливого догляду.

 

На що ще звернути увагу

При купівлі сумки приділіть увагу перевірці фурнітури – усі замки, застібки, кнопки повинні працювати без зауважень. Якість пошиття має бути належною, не допускається торочіння ниток, нерівні шви та інші ґанджі.

Обирайте ту модель, яка вам зручна. Якщо ви носите багато дрібних речей – вибирайте наплічник з великою кількістю кишень та внутрішніх відділів. Що стосується кольорів, то класичними варіантами є чорний, коричневий, сірий, темно синій, темно рудий. Ці відтінки легко компонуються з будь-яким одягом.

Обрати чоловічу сумку за смаком ви можете в нашому інтернет-магазині. Весь асортимент моделей чекає вас в нашому каталозі.